STRZYŻENIE I KOLORYZACJA

ALINA PIRAGIS

Fryzjerstwo to od 2005 roku moja praca, wielka miłość i pasja. Zapraszam Cię do mojego salonu, położonego na Starym Mieście w Gdańsku, w którym z przyjemnością zaopiekuję się Twoimi włosami. Moją wizytówką są dokładność, profesjonalizm i uśmiech. Jestem przekonana, że z Le Salon wyjdziesz odmieniona, zadowolona i zrelaksowana. Do zobaczenia.

DOŚWIADCZENIE

Od dziecka ciągnęło mnie do nożyczek – będąc niespełna nastoletnią dziewczynką strzygłam już koleżanki z klasy i rodzinę. Kolejnym krokiem była edukacja w uznanej amerykańskiej szkole fryzjerstwa Pivot Point International, którą skończyłam z wyróżnieniem. Wreszcie przyszedł czas na praktykę. Pracowałam w wielu miejscach na świecie i z każdego z nich wzięłam coś nowego i unikalnego.

LA BIOSTHETHIQUE PARIS

Pracowałam na produktach wielu firm, ale postawiłam na La Biosthetique. Dlaczego? Korzenie i serce firmy znajdują się w Paryżu, natomiast produkcja odbywa się w Niemczech. Efektem tego otrzymujemy uwodzicielskie produkty o najwyżej jakości i wyjątkowym działaniu.

UL. LAWENDOWA 9/1,  GDAŃSK

+48 883 604 305

 

PON.-PT. 10-20,

SOB. 10-17

 

INSTAGRAM: LESALONBYALINAPIRAGIS

FB: LESALONBYALINAPIRAGIS

WYKONYWANE USŁUGI

STRZYŻENIE DAMSKIE

STRZYŻENIE MĘSKIE

KOLORYZACJA

ROZJAŚNIANIE + TONOWANIE

STYLIZACJA

ZMIANA WIZERUNKU

BRWI

MANICURE

STRZYŻENIE DAMSKIE (ZAWIERA MYCIE, STRZYŻENIE, CZESANIE) OD 70 ZŁ
STRZYŻENIE MĘSKIE (ZAWIERA MYCIE, STRZYŻENIE, CZESANIE) OD 40 ZŁ
KOLORYZACJA (ZAWIERA CZESANIE) OD 170 ZŁ
ROZJAŚNIANIE + TONOWANIE (ZAWIERA CZESANIE) OD 280 ZŁ
STYLIZACJA (ZAWIERA MYCIE) OD 30 ZŁ
BRWI OD 20 ZŁ
MANICURE OD 60 ZŁ

PEŁEN CENNIK ZNAJDZIESZ TUTAJ: CENNIK

OPINIE

 • Polecam! Bez wątpienia najlepszy salon w Trójmieście.

  Angelika Sylwia S. — Facebook
 • If you are travelling and need cut/ colour, Alina is wonderful! My hair looked great for weeks. She is also simply lovely.

  Athol-Mary M. — Google
 • I love my new colour so much. I’m so happy I went today. Thank you so much.

  Keysi P. W. — Facebook
 • Profesjonalna obsluga i mila atmosfera, jestem w 110% zadowolona z efektu, polecam wszystkim serdecznie.

  Emilia M. — Facebook
 • Swietny fryzjer! Polecam! Jestem zadowolona z efektu, na pewno wroce 😄

  Danuta K. — Facebook
 • Cudowna fryzjerka z pasja, widok z fotela na Motławę, herbatka i dobre kosmetyki. Mój ciemny , mysi blond zniknął ceny przystępne jak na tą lokalizacje. Polecam!

  Ola M. — Facebook
 • I was there. Very nice, helpful, professional hairdresser. I had cutting and hair dyeing. Awesome effect! I had blond hair and it’s difficult to dye them well. Alina did it! Thank you! I will be back! 😀

  OB — Google
 • Alina really likes hair and the hair likes her. She made me change my haircut that I had for many years and it was the best idea ever. This hairdresser is really experienced and will support you with any metamorphosis you can imagine. Additionally she painted my hair exactly the way I wanted it. If you are thinking of rainbow colours than it is the spot! My unicorn rainbow is covered and visible from below only – just as I pictured it. I have not been to such a good specialist in a long time. You can go to her without hesitation!

  Monika Anna J. — Google
 • Nigdy nie byłem strzyżony z taką precyzją, pasją i dbałością o detale. Polecam!

  Łukasz F. — Google
 • Professional, stylish, modern and very good place to cut for woman and man. Go there and than thanks for my recommendation! 🙂

  Jakub B. — Google
 • Salon znajduję się w bardzo dobrym miejscu ,w samym centrum Gdańska, podczas farbowania włosów miałam przepiękny widok na Motławę. Z jakości usług (farbowanie włosów, fryzura oraz maniqure) jestem bardzo zadowolona. Właścicielka salonu Alina jest specjalistką może dobrze doradzić w kwestii pielegnacji włosów i doboru fryzur.

  Юлія — Google

URODZINOWA STYLIZACJA ZA DARMO

Jeśli jesteś moją stałą klientką, przyjdź do mnie w swoje urodziny, a specjalną stylizację otrzymasz w prezencie. Dlaczego? Bo uśmiech i radość moich klientek jest dla mnie bardzo ważna. I nie są to wcale puste słowa.

ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTEK

Odwiedzaj mnie regularnie, a będziesz płaciła mniej. To naturalne, że im dłużej razem pracujemy, tym cena moich usług jest dla Ciebie niższa. Do zobaczenia.

DARMOWE KONSULTACJE

Jesteś niedaleko, nie wiesz, co zrobić z włosami, potrzebujesz porady? Przyjdź do mnie, napisz, zadzwoń! Na pewno poświęcę Ci czas i zobaczę, co mogę dla Ciebie zrobić.

SZCZEROŚĆ

W mojej pracy bazuję na szczerości, obopólnej satysfakcji i radości z pracy. Jeśli stwierdzę, że coś jest złe dla Twoich włosów, przykro mi bardzo, ale tego nie zrobię, nawet gdy będziesz bardzo chciała. Nie powiem Ci również, że coś mogę zrobić, gdy nie będę tego pewna. Taki mój styl.

UL. LAWENDOWA 9/1,  GDAŃSK

+48 883 604 305

PON.-PT. 10-20,

SOB. 10-17